یورو متال تولید کننده : (سیم جوش – سیم جوش زیر پودری – پودر جوشکاری برای مصرف سیم زیرپودری – سیم جوش آلومینیوم و الکترود ۷۰۱۸ ) با سابقه ۳۰ ساله از کشور آمریکا با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن آلمانی و مواد درجه یک ایتالیایی و اسپانیایی با تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از دانش فنی نیرو های متخصص و علاقه مند در این شرکت باعث ارتقاء کیفیت محصولات تا حد استاندارد های شناخه شده بین المللی و جلب اعتماد مصرف کنندگان و افزایش شدید تقاضا گردیده است .

karkhane

با عنایت به اهمیت جوشکاری و نیاز داخلی به انواع سیم جوش که در سالهای اخیر از طریق واردات انجام می پذیرفت ، مدیران این شرکت را بر آن داشته تا در این صنعت فعالیت نمایند تا بلکه بتوان علاوه بر تامین نیاز صنایع داخلی و جلوگیری از خارج شدن ارز و همچنین اشتغال زایی در کشور اقدام به احداث کارخانه در شهر صنعتی رشت استان گیلان نماید . صنعت جوشکاری علاوه بر آنکه فن هست هنر هم هست ، تکنولوژی جوشکاری در کنار روشهای اتصال مواد فلزی و غیر فلزی در صنعت ساخت مطرح است در پروژه های عظیم نفت و گاز و پتروشیمی – سد سازی – انبوه سازی – اتومبیل سازی و غیره جوشکاری بطور مستقیم در انها نقش بسزایی دارد .

امید است با ارتقاء به توانمندی متخصصان داخلی و اساتید و شما عزیزان مصرف کننده در خصوص ارتقاء کیفیت محصولات یورو متال و دانش جوشکاری کشور گردد.